Hlavní účetní (Rožnov pod Radhoštěm)

Beskydská energetika s.r.o. nabízí v obci Rožnov pod Radhoštěm volnou pracovní pozici "Hlavní účetní". Nástupní mzda je od 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Hlavní účetní
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Rožnov pod Radhoštěm
Mzda:
od 35 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Beskydská energetika s.r.o.
1. máje 1000
75661

Další informace o volném místu

Náplň práce: samostatné vedení kompletního účetnictví firmy, fakturace dodávek elektrřiny, zemního plynu a souvisejících služeb v energetice, zpracování ročního daňového přiznání daně z příjmu právnických osob (jen do roku 2023) a k silniční dani, zpracování měsíčního daňového přiznání DPH, příprava účetních uzávěrek, komunikace a spolupráce s externími subjekty, obsluha datové schránky, personální a mzdová agenda.
Co očekáváme: praxe minimálně 5 let na obdobné pozici (právnická osoba, plátce DPH), dobrá znalost podvojného účetnictví, orientace v aktuální legislativě, samostatnost, pečlivost, odpovědnost a loajalita, aktivní komunikace v rámci firmy i se zákazníky a jinými externími subjekty (úřady, pojišťovny atd.), dobrá znalost práce na PC (min. MS Office s důrazem na Excel), znalost SW Duna výhodou.
Nabízíme: příspěvěk na stravování a penzijní připojištění, flexibilní pracovní dobu, podporu odborného růstu a zvyšování kvalifikace.
Možný nástup ihned.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny