Elektroinženýři (HW) (Valašské Meziříčí)

UNITES Systems a.s. nabízí ve Valašském Meziříčí volnou pracovní pozici "Elektroinženýři (HW)". Nástupní mzda je 25 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Elektroinženýři (HW)
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Valašské Meziříčí
Mzda:
25 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
UNITES Systems a.s.
Kpt. Macha 1372
75701

606 054 803

Další informace o volném místu

ELEKTROINŽENÝŘI (HW)
POŽADUJEME: Potřebujeme člověka, který má: SŠ/ VŠ s elektro zaměřením, Znalost některého návrhového prostředí pro tvorbu el. schémat (Altium Designer, Eagle, PSpice),Znalost metod pro měření proudů, napětí, resistivity a dalších el. veličin, AJ minimálně na úrovni porozumění technickému textu, Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6 (min.) výhodou, Řidičský průkaz sk. B,Spolehlivost a samostatnost. https://www.unites-systems.com/cs/
NÁPLŇ PRÁCE: Návrh elektrických schémat fixtury a zapojení testeru. Spolupráce s konstruktérem mechaniky při návrhu kontaktovacích přípravků. Spolupráce s programátorem při testování a ladění. Spolupráce se zákazníkem při prevalidaci. Podílení se na dokumentaci k testovací aplikaci. (popis elektro částí, testeru a zapojení kontaktovacího přípravku)
NABÍZÍME: A co nabízíme my? Práci v menším kolektivu. Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí. Práci v malé české firmě, která dodává své výrobky do celého světa. Přátelský kolektiv, kolegy jako své kamarády. Relaxační místnost - pingpong, kulečník, šipky dětský koutek pro zaměstnance, kteří potřebují občas pohlídat své dítko. Výuku angličtiny v pracovní době. Občerstvení na pracovišti - kávovary, minibar plný dobrot, vitamínů i zmrzliny. Firemní akce (společně oslavujeme všechny firemní úspěchy, divadlo, sportovní odpoledne, vánoční večírek s vlastní hudební firemní skupinou, vinný sklípek, turnaj v pingpongu, MDŽ, Mikuláš,…). Dále: 5 týdnů dovolené, 3 dny Sick Days. Příspěvek na penzijní/životní připojištění po 2 odpracovaných letech ve výši 750 Kč. Příspěvek na vzdělání. Stravenkový paušál ve výši 75 Kč/ odpracovaný den. Svobodu v příchodu a odchodu z práce. Máme flexibilní pracovní dobu, a tak pokud si budete potřebovat něco zařídit, nebude s tím žádný problém. Máme rádi přímost a důvěru. Věříme svým lidem.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Hana Šafaříková, tel.: 606 054 803 ve dnech od PO do ST od 9:00 do 14:00 hodin. Případně emailem na adresu: hsafarikova@unites.cz
ov. 24.11.

Kontakt na zaměstnavatele

UNITES Systems a.s.
Hana Šafaříková
606 054 803
hsafarikova@unites.cz


Poslední změna: před 1 měsícem