Dílenský manipulant/ka (Rožnov pod Radhoštěm)

KOH-I-NOOR RONAS s.r.o. nabízí v obci Rožnov pod Radhoštěm volnou pracovní pozici "Dílenský manipulant/ka". Nástupní mzda je od 20 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Dílenský manipulant/ka
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Rožnov pod Radhoštěm
Mzda:
od 20 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
1. máje 2631
75661

575 751 211

Další informace o volném místu

DÍLENSKÝ MANIPULANT/KA
POŽADUJEME: Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: SO vzdělání, oprávnění k řízení manipulačních vozíků, aktivní a zodpovědný přístup při výkonu činností, výhodou je praxe na stejné nebo obdobné pozici a znalost prostředí automotive.
NÁPLŇ PRÁCE: Základním smyslem pracovního místa je příprava materiálu a granulátu podle technologických postupů výroby lisovny, identifikace a evidence materiálu, odvoz hotových výrobků do skladu, třídění odpadů. Práce je svým charakterem vhodná spíše pro muže.
NABÍZÍME: Nabízíme Vám zázemí stabilní české strojírenské společnosti, práci v přátelském kolektivu, práci ve třísměnném provozu (8 hodinové směny, po-pá), prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays. Naším zájmem je spolupráce na dobu neurčitou, ale první smlouva je vždy na dobu určitou na šest měsíců. Následně probíhá vyhodnocení a návrh na další postup.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně e-mailem na adresu: h.cabova@ronas.eu
ov.21.6.21

Kontakt na zaměstnavatele

KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
Helena Cábová
personalista
575 751 211
h.cabova@ronas.eu


Poslední změna: před 1 měsícem