Dělníci potravinářské výroby - středisko Sklad přepravních obalů (Valašské Meziříčí)

MP Krásno, a.s. nabízí ve Valašském Meziříčí volnou pracovní pozici "Dělníci potravinářské výroby - středisko Sklad přepravních obalů". Nástupní mzda je 21 000 – 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Dělníci potravinářské výroby - středisko Sklad přepravních obalů
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Valašské Meziříčí
Mzda:
21 000 – 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
MP Krásno, a.s.
Hranická 430/34
75701

Další informace o volném místu

DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - STŘEDISKO SKLAD PŘEPRAVNÍCH OBALŮ
Smlouva na dobu určitou, poté možnost prodloužení.
Volné víkendy! Pouze ranní směny (1 týden 6:00-14:30 hodin, 1 týden 7:00-15:30 hodin).
POŽADUJEME: dobrou fyzickou kondici a zdravotní způsobilost, zručnost a důslednost, zodpovědnost a spolehlivost, časovou flexibilitu, VZV výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: přebírá a eviduje počty přijatých špinavých přepravek, palet a zodpovídá za správnost uvedeného množství na dokladech; vydává přepravní obaly dodavatelům; čistí přepravky, plastové palety a Big boxy, včetně odstraňování etiket a jejich následné odeslání na místo určení; přebírá vratky, ukládá do chladírny; provádí úklid a dezinfekci příjímací haly
a rampy; vykonává pomocné práce dle provozních potřeb a pokynů nadřízeného; v případě nutnosti zastupuje logistika přepravních obalů, včetně třídění dokladů a její evidence do informačního systému.
NABÍZÍME: jistotu stabilního a dlouhodobého zaměstnání v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí; zaměstnanecké balíčky (maso/uzenina) v min. hodnotě 200,- Kč/týden; roční bonus, mimořádné bonusy při zisku společnosti, odměny za odpracované roky a jubilea; až 6 dnů sick days; příspěvek na penzijní připojištění až 800,- Kč/měsíc; každoroční vyhlášení 15-ti nejlepších pracovníků s jednorázovou odměnou 15.000,- Kč; závodní stravování (snídaně, obědy, večeře - výběr ze dvou jídel); příspěvek na dopravu/ubytování (bydliště vzdálenější 25 km); odměna za doporučení nového kolegy 20.000,- Kč; údržba pracovního oblečení plně ve firemní režii; vedení účtu u KB a ČSOB zdarma; právní poradenství pro zaměstnance; týdenní lázeňské pobyty (1x za tři roky plně hrazeny zaměstnavatelem); kurzy angličtiny a němčiny ZDARMA; slevové karty na nákupy ve vybraných prodejnách našich partnerů; firemní akce, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky atd.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 7:00 hodin na čísle 571 855 282 nebo e-mailem na prace@krasno.cz, zn. Přepravní obaly.
ov. 12.12.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 měsíci