Dělníci potravinářské výroby - Expedienti masa a uzenin na středisku Expedice (Valašské Meziříčí)

MP Krásno, a.s. nabízí ve Valašském Meziříčí volnou pracovní pozici "Dělníci potravinářské výroby - Expedienti masa a uzenin na středisku Expedice". Nástupní mzda je 29 000 – 36 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Dělníci potravinářské výroby - Expedienti masa a uzenin na středisku Expedice
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Valašské Meziříčí
Mzda:
29 000 – 36 500 Kč
Směnnost:
Noční provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
MP Krásno, a.s.
Hranická 430/34
75701

Další informace o volném místu

DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - EXPEDIENTI MASA A UZENIN NA STŘEDISKU EXPEDICE

POŽADUJEME: oprávnění na VZV - výhodou; znalost práce s masem výhodou; výpis z trestního rejstříku; dobrá fyzická kondice a zdravotní způsobilost, zručnost, důslednost, časovou flexibilitu, zodpovědnost a spolehlivost; znalost práce s masem výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: expedování masa/uzenin podle požadavků zákazníka včetně nakládky na vozidla, kompletace a kontrola vychystaného zboží podle objednávky na kontrolní váze včetně sjednání nápravy, naskladňování zboží podle druhu a data výroby a šarže do skladu, výpomoc při inventurách.
Pouze noční směny - začátek směny v 17.00 hod., od neděle do čtvrtka
NABÍZÍME:jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; prodloužení pracovní smlouvy při uspokojivých výsledcích; pravidelné školení na obsluhu VZV vč. rozšíření oprávnění;odpovídající finanční ohodnocení; zaměstnanecké balíčky(maso/uzenina) v min. hodnotě 200,- Kč/týden; roční bonus, mimořádné bonusy při zisku společnosti, odměny za odpracované roky a jubilea; až 6 dnů sick days; příspěvek na penzijní připojištění až 800,- Kč/měsíc; každoroční vyhlášení 15-ti nejlepších pracovníků s jednorázovou odměnou 15.000,- Kč; závodní stravování (snídaně, obědy, večeře - výběr ze dvou jídel); příspěvek na dopravu/ubytování; odměna za doporučení nového kolegy 20.000,- Kč; údržba pracovního oblečení plně ve firemní režii; vedení účtu u KB a ČSOB zdarma; právní poradenství pro zaměstnance; týdenní lázeňské pobyty (1x za tři roky plně hrazeny zaměstnavatelem); kurzy angličtiny a němčiny ZDARMA; slevové karty na nákupy ve vybraných prodejnách našich partnerů; firemní akce, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky atd..
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 855 275 v době od 7:00 hodin nebo e-mailem na prace@krasno.cz, zn. Expedienti.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny