Vedoucí kuchař/ka (Vsetín)

Diakonie ČCE - středisko Vsetín nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Vedoucí kuchař/ka". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí kuchař/ka
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz , Služby
Obec:
Vsetín
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Diakonie ČCE - středisko Vsetín 01
Ohrada 1864
75501

739 244 872

Další informace o volném místu

VEDOUCÍ KUCHAŘ/KA
Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
Požadujeme: vyučeného kuchaře/kuchařku s alespoň TŘÍLETOU PRAXÍ v oboru a zkušenostmi s vedením týmu. Měl by to být člověk s organizačními schopnostmi, zodpovědný, spolehlivý, s dobrými komunikačními dovednostmi, schopný pružně reagovat na změnu. Nezbytností je řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka a dobré počítačové dovednosti (excel, objednávkový systém apod.).
Náplň práce: vaří a řídí celý proces přípravy stravy a jednotlivých pokrmů (cca 120 obědů denně). Vedoucí kuchař/ka zastupuje v době nepřítomnosti vedoucí kuchyně, tzn. zajišťuje objednávky surovin pro kuchyň, jejich výdej ze skladu, připravuje jídelníčky, zpracovává a aktualizuje plány směn pro pracovníky kuchyně, organizuje chod kuchyně a řeší běžné provozní záležitosti.
Nabízíme: pravidelná osmihodinová pracovní doba (jen ranní směny: 6:00 - 14:30). Vaří se však 7 dní v týdnu a personál kuchyně pracuje dle měsíčních rozpisů směn, 5 týdnů dovolené, rozpis směn na celý měsíc, moderně vybavená kuchyně, příspěvek na masáže a obědy, věrnostní odměny, přátelská atmosféra a pracovní kolektiv, možnost dalšího vzdělávání a seberozvoje, práce v moderním zařízení ve stabilní neziskové organizaci.
První kontakt: telefonicky na čísle: 739 244 872 nebo e-mailem na: doubravova@diakonievsetin.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Diakonie ČCE - středisko Vsetín 01
Mgr. Marta Doubravová
739 244 872
doubravova@diakonievsetin.cz


Poslední změna: před 1 měsícem