Vedoucí Domu pokojného stáří (Nový Hrozenkov)

Charita Nový Hrozenkov nabízí v obci Nový Hrozenkov volnou pracovní pozici "Vedoucí Domu pokojného stáří". Nástupní mzda je 26 000 – 27 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí Domu pokojného stáří
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Nový Hrozenkov
Mzda:
26 000 – 27 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Charita Nový Hrozenkov 05
75604

734 891 156

Další informace o volném místu

VEDOUCÍ DOMU POKOJNÉHO STÁŘÍ
POŽADUJEME: Pracovnici/pracovníka s nezbytnou znalostí zákona 108/2006 Sb. a znalostmi související s oborem, VoŠ nebo magisterské studium (není podmínkou). Ochota pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním. Praxe a zkušenosti s cílovou skupinou (senioři), min. 3 roky. Odpovědný vztah k práci a spolehlivost, jistota v jednání. Výborné organizační a řídící schopnosti. Iniciativa, chuť přicházet s novými nápady, otevřeně vyjadřovat svůj názor. Schopnost týmové spolupráce, pozitivní vztah k lidem. Čistý trestní rejstřík, řidičské oprávnění sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: Odpovědnost za pečovatelskou a zdravotní péči klientů. Řízení pracovního výkonu zaměstnanců. Podílení se na strategickém plánování organizace. Kontrola chodu a provozu služby. Metodické vedení práce pečovatelek a zdravotních sester. Sledování a vyhodnocování ekonomických a zdravotních parametrů. Prezentace a propagace služby. Stanovení a realizace plánu péče.
NABÍZÍME: Pestrá, užitečná a smysluplná práce. Přátelská atmosféra na pracovišti, další vzdělávání a seberozvoj. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. 5 týdnů dovolené, věrnostní odměny, zázemí stabilní neziskové organizace působící již 29 let. Nástupní mzda 26.000 - 27.000 Kč
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Mgr. Lucie Kašparová, tel.: 734 891 156, nebo emailem na adresu: lucie.kasparova@nhrozenkov.charita.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Charita Nový Hrozenkov 05
Mgr. Lucie Kašparová
734 891 156
lucie.kasparova@nhrozenkov.charita.cz


Poslední změna: před 1 měsícem