Právník - insolvenční specialista (Valašské Meziříčí)

Mgr. Martin Ludvík nabízí ve Valašském Meziříčí volnou pracovní pozici "Právník - insolvenční specialista". Nástupní mzda je 25 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Právník - insolvenční specialista
Obor(y):
Právo
Obec:
Valašské Meziříčí
Mzda:
25 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Ludvík Martin, Mgr., advokát 01
Žerotínova 226
75701

777 722 737

Další informace o volném místu

Upřesňující informace: Jedná se o práci právníka - insolvenčního specialisty v zavedené advokátní kanceláři s celostátní působností. Náplní práce je sepis podání insolvenčních návrhů, příprava a sepis podání v insolvenčním řízení, poskytování osobních a telefonických konzultací, příprava právních rozborů a komunikace s klienty a zaměstnanci kanceláře. Po zapracování možnost práce z domu. Předpokládáme prodloužení pracovní smlouvy. Úprava pracovní doby dle potřeb zaměstnance. Možnost práce na částečný úvazek.
Požadujeme znalost práce s PC (Word, Excel, internet) na uživatelské úrovni, schopnost samostatného výkonu přidělených úkolů a schopnost vlastní organizace práce. Nabízíme prémiové ohodnocení, .
Zaměstnanecké výhody: Prémiové ohodnocení, zaškolení odborníky na problematiku insolvencí a exekucí,práci v příjemném kolektivu v dynamickém právním oboru, služební telefon. Vlastní organizace pracovní doby.

Kontakt na zaměstnavatele

Ludvík Martin, Mgr., advokát 01
JUDr. David Vozák
777 722 737
vozak@abivia.cz


Poslední změna: před 1 týdnem