Programátor/ka CNC strojů (Vsetín)

MEPAC CZ, s.r.o. nabízí ve Vsetíně volnou pracovní pozici "Programátor/ka CNC strojů". Nástupní mzda je od 22 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Programátor/ka CNC strojů
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Vsetín
Mzda:
od 22 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
MEPAC CZ, s.r.o. 02
Jasenice 2095
75501

773 784 099

Další informace o volném místu

PROGRAMÁTOR/KA CNC STROJŮ
POŽADUJEME: SŠ s maturitou / VŠ strojírenská, praxe v oboru, znalost CAD/CAM - programy SolidWorks, SolidCam, HSMWorks, znalost MS Office, nutná znalost technické dokumentace, znalost technologie obrábění, ŘP sk. B - výhodou, znalost AJ, NJ - výhodou, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita, loajálnost, pečlivost
NÁPLŇ PRÁCE: Příprava a tvorba technologických postupů včetně požadavků na stroje a nástroje. Zpracování CAD/CAM dat. Programování CNC strojů. Konstrukce elektrod pro EDM obrábění. Tvorba výkresové dokumentace, tvorba dokumentace pro EDM.
NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti, možnost kariérního růstu, podpora při dalším vzdělání, přístup k nejnovějším technologiím, kvalitní pracovní vybavení, smluvní platové podmínky, další benefity: stravenkový paušál
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době 7:00 - 14:00 na čísle: 773 784 099 nebo e-mailem na: dokoupil@mepac.cz
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost MEPAC CZ, s.r.o. Sídlem Nebory 547, Třinec 739 61, a její pobočky, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a zpřístupňování třetím osobám za účelem zprostředkování zaměstnání) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou či ústní formou.
Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. Ve znění pozdějších předpisů.

Kontakt na zaměstnavatele

MEPAC CZ, s.r.o. 02
Jiří Dokoupil
773 784 099
dokoupil@mepac.cz


Poslední změna: před 1 měsícem