Brusič, zámečník (Prostřední Bečva)

ROLF ANTIKOR s.r.o. nabízí v obci Prostřední Bečva volnou pracovní pozici "Brusič, zámečník". Nástupní mzda je 30 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Brusič, zámečník
Obor(y):
Výroba a provoz , Služby
Obec:
Prostřední Bečva
Mzda:
30 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
ROLF ANTIKOR s.r.o. 01
75656

602 740 555

Další informace o volném místu

Na HPP hledáme do svého týmu brusiče nerezu. Náplní práce je broušení a leštění nerezových dílů, tanků a nádob pro pivovary a minipivovary. Vše vysvětlíme a zaškolíme. Požadujeme manuální zručnost, profesionální a konstruktivní přístup k práci, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu a zodpovědnost. Podmínkou je dobrý zdravotní stav a fyzická kondice. Pouze ranní směny, možnost práce v prodloužených směnách. Nabízíme možnost vysokých výdělků, odpovídající evropským standardům. Možnost ubytování zdarma v rodinném domě. Veškeré pracovní a ochranné pomůcky jsou samozřejmostí. Čisté a odsávané pracoviště, příjemné pracovní prostředí. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na tel. 602 740 555 nebo na email: rolf@rolf.cz
Zaměstnanecké výhody: Vytápěné, centrálně odsávané a čisté pracoviště. Pracovní pomůcky pro 100% ochranu zdraví brusiče jsou samozřejmostí. Možnost práce v prodloužených nebo individuálních směnách. Možnost vysokých výdělků. Možnost ubytování zdarma v rodinném domě, v blízkosti zaměstnání cca do 500 m. Příspěvek na teplou stravu. Rodinná firma.
Nástup možný ihned!

Kontakt na zaměstnavatele

ROLF ANTIKOR s.r.o. 01
Zbyněk Jurajda
602 740 555
rolf@rolf.cz


Poslední změna: před 1 měsícem