Administrativní pracovníci (Valašské Meziříčí)

EU Transport Services Center s.r.o. nabízí ve Valašském Meziříčí volnou pracovní pozici "Administrativní pracovníci". Nástupní mzda je 27 500 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Administrativní pracovníci
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Valašské Meziříčí
Mzda:
27 500 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
EU Transport Services Center s.r.o.
Hranická 459/21
75701

Další informace o volném místu

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI
Hledáte zajímavou práci v administrativě? Máte rádi výzvy a láká Vás práce v mezinárodním kolektivu? Pokud ano, tak má pro Vás firma Eutraser pracovní pozici, kterou hledáte.
KDO JSME?
Společnost Eutraser (European Transport Services Center) je belgická firma ve Valašském Meziříčí, založená před jedním rokem. Hlavní činností firmy je administrativní podpora belgické logistické firmy Eutraco NV (www.eutraco.eu). Konkrétněji - pomáháme belgickému týmu ve firmě Eutraco se zpracováním přepravních dokumentů, uzavíráním přepravních případů a vytvářením objednávek. Finančnímu oddělení pomáháme se schvalováním faktur a jejich naváděním do systému. Do budoucna plánujeme rozšiřování portfolia služeb i firem.
KOHO HLEDÁME?
Motivované kandidáty, kteří chtějí pracovat na plný úvazek a podílet se na dalším rozvoji našeho zákaznického centra. Požadujeme znalost práce na počítači (MS Office) a základní znalost anglického jazyka. Ideální kandidát umí pracovat samostatně, zodpovědně, je odolný vůči stresu a má smysl pro detail a pořádek. Pokud máte zkušenosti s prací v logistice jste ve výhodě. Absolventi jsou také vítáni, rádi Vám dáme příležitost k rozvoji a získání pracovních zkušeností.
CO MŮŽETE ZÍSKAT?
Eutraser Vám poskytne příležitost začít pracovat ihned na plný úvazek v nedávno založené mezinárodní společnosti. Nabízíme práci v moderním a neformálním pracovním prostředí založeném na vzájemném respektu. K tomu samozřejmě patří odpovídající platové ohodnocení
a zaměstnanecké benefity - stravenky, kurzy angličtiny, flexibilní pracovní doba a možnost částečné práce z domu.
PRVNÍ KONTAKT:
Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, pošlete prosím svůj životopis a krátký motivační dopis na e-mail na adresu koen.vanhaelewyn@eutraser.eu. Možná brzy budete mít několik sympatických belgických kolegů a stanete se součástí týmu v rostoucí mezinárodní společnosti.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem